OEE to wskaźnik, który stanowi podstawę badania produkcji metodą TPM, czyli Total Productive Maintenance. Pełne rozwinięcie nazwy to Overall Equipment Efficiency, a w tłumaczeniu - Efektywność Wyposażenia w Praktyce.

 

Mentoring w biznesie to rodzaj relacji, która może przynieść prawdziwy rozwój Twojej organizacji. Przepływ wiedzy oraz doświadczeń tworzy nową dynamikę i tym samym podatny grunt dla zmian. Kreatywność pracowników może wzrosnąć, a metody pracy będą się doskonalić. Sprawdź oddziaływanie i siłę mentoringu!

 

Urlop wychowawczy, oddelegowanie czy przesunięcie między działami – od pracowników, powracających po dłuższej przerwie, wymagamy więcej. Czym jest reboarding i dlaczego warto go stosować?

 

Chcesz dobrze wystartować z projektem? Poprowadź spotkanie, które zmotywuje uczestników. Poznaj ważne wskazówki dotyczące kick-off meeting.

 

Pomysły pracowników są bezcenne!! Pomagają rozwiązywać problemy w skuteczny sposób, motywują do działania, wdrożone są gwarancją ich utrzymania.

 

Lean Management kojarzony jest obecnie głównie z optymalizacją procesu oraz minimalizacją błędów jakościowych poprzez eliminacje strat.

 

Sztuczna inteligencja (AI)


AI to początek nowego rozdziału. Rozdziału, który już jest z nami. Nareszcie algorytmy analizują dane i podejmują optymalne decyzje. Na produkcji i w usługach widzimy korzyści w postaci lepszej jakości, podwyższenia efektywności, skrócenia czasu, czy eliminacji błędów.

 


lean idea logo stopka

Adres do korespondencji

ul. Cyprysowa 11
80-175 Gdańsk, Polska
e-mail: leanidea@leanidea.pl

Dane kontakowe

tel: +48 607 86 49 85

Social media

Zadaj pytanie