Współcześnie przedsiębiorstwa funkcjonują w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu. Powoduje to szereg zmian przekładających się na konieczność wdrażania innowacyjnych rozwiązań do produkcji.

 

OEE to wskaźnik, który stanowi podstawę badania produkcji metodą TPM, czyli Total Productive Maintenance. Pełne rozwinięcie nazwy to Overall Equipment Efficiency, a w tłumaczeniu - Efektywność Wyposażenia w Praktyce.

 

Mentoring w biznesie to rodzaj relacji, która może przynieść prawdziwy rozwój Twojej organizacji. Przepływ wiedzy oraz doświadczeń tworzy nową dynamikę i tym samym podatny grunt dla zmian. Kreatywność pracowników może wzrosnąć, a metody pracy będą się doskonalić. Sprawdź oddziaływanie i siłę mentoringu!

 

Urlop wychowawczy, oddelegowanie czy przesunięcie między działami – od pracowników, powracających po dłuższej przerwie, wymagamy więcej. Czym jest reboarding i dlaczego warto go stosować?

 

Chcesz dobrze wystartować z projektem? Poprowadź spotkanie, które zmotywuje uczestników. Poznaj ważne wskazówki dotyczące kick-off meeting.

 

Pomysły pracowników są bezcenne!! Pomagają rozwiązywać problemy w skuteczny sposób, motywują do działania, wdrożone są gwarancją ich utrzymania.

 

Lean Management kojarzony jest obecnie głównie z optymalizacją procesu oraz minimalizacją błędów jakościowych poprzez eliminacje strat.

 


lean idea logo stopka

Adres do korespondencji

ul. Cyprysowa 11
80-175 Gdańsk, Polska
e-mail: leanidea@leanidea.pl

Dane kontakowe

tel: +48 607 86 49 85

Social media

Zadaj pytanie