O nas

Firma Lean Idea powstała z myślą o Klientach, którzy poszukują prostych, efektywnych i bezkosztowych sposobów na udoskonalenie swojej Firmy. Jesteśmy przede wszystkim praktykami, którzy w przystępny sposób i w ścisłej współpracy z pracownikami Firmy Klienta pokazują najprostsze drogi do oszczędności czasu i pieniędzy oraz lepszego wykorzystania zasobów.

Naszym celem jest innowacja, która przyniesie zysk i trwałe zmiany organizacyjne, a tym samym zoptymalizuje wszystkie obszary działalności Firmy.

Zawsze można lepiej, szybciej, taniej. My wiemy jak!

o lean 1

Nasi trenerzy

Alicja Domachowska
Alicja Domachowska
Trener Lean Management, Mentor
Od 1996 roku prowadzi warsztaty wdrożeniowe na liniach produkcyjnych i w firmach usługowych. Szkoli pracowników z zakresu Lean Management, wprowadza nowe projekty. Doradza, jak zmieniać linie produkcyjne i systemy bez generowania kosztów. W swojej karierze pracowała dla firm w Polsce, we Francji i w Niemczech. Ma doświadczenie w kilkunastu branżach produkcyjnych i usługowych. Jej mentorem był Yoshinobu Yamada, światowy konsultant ds. usprawnień procesów, który przez 25 lat pracował w Toyocie, gdzie nadzorował projekty Kaizen. Jako szkoleniowiec - zaangażowana, otwarta na ludzi, z poczuciem humoru; jako doradca - skoncentrowana na łatwych i bezkosztowych rozwiązaniach.
Aleksandra Walasiewicz
Aleksandra Walasiewicz
Trener Lean Management, Mentor
Specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu nowych procesów produkcyjnych i usługowych z zastosowaniem filozofii Lean Management. Przeprowadza analizy wydajności obszarów produkcyjnych, tworzy systemy operacyjne (Kanban, przepływ jednej sztuki, małe partie produkcyjne, FIFO). W ciągu ostatnich kilku lat prowadziła szereg warsztatów usprawniających procesy produkcyjne i usługowe dla nowych klientów. Ma doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach z branży spożywczej, motoryzacyjnej i usługowej. Aleksandra ma bardzo duże doświadczenie w dopasowywaniu rozwiązań do potrzeb nowego klienta, nowego produktu czy nowego procesu.

Zaufali nam

aico
amerigas
bm
cofresco
delphi
frdl
gdn
huber
kc
marwit
mm
mps
pegaz
pixella
techpal
termma
ud
unilever
wilbo
witmar
kbfolie
crist
fundacja-adapa
vetrex

 


lean idea logo stopka

Adres do korespondencji

ul. Cyprysowa 11
80-175 Gdańsk, Polska
e-mail: leanidea@leanidea.pl

Dane kontakowe

tel: +48 607 86 49 85
tel: +48 693 86 39 39

Social media

Zadaj pytanie